Skip to content

Brutalny, krwawy i pełen przemocy czyli „Gangster” [#trailer]

Ojacieżpierdziele! Ale odjazdowy zwiastun filmu „Gangster”! Jest przemoc, jest krew, jest rozpierdziel i co najważniejsze klimat. W obsadzie m.in. Tom Hardy, Shia LeBeouf, Gary Oldman i Guy Pearce. Premiera w listopadzie. Koniec roku zdecydowanie filmowy. 

Klimatyczny rock’n’roll

Zwiastun zapowiada niesamowitą łupankę w niesamowitym klimacie. Perełka dla fanów takich produkcji jak „Zakazane imperium”. Shia LeBeouf i Tom Hardy (swoją drogą uważam, że to aktor 2012 roku) zagrają braci Bondurant, którzy zajmują się przemytem alkoholu w czasach prohibicji. Jak to zwykle bywa, wszystko musi się spieprzyć i bracia stają przed kilkoma ważnymi wyborami i problemami. Fabuła oparta jest na książce „The Wettest Country in the World”

Będzie rock’n’roll. Dlaczego? Bo w filmie zobaczymy niesamowitych artystów. Nie celebrytów, ale prawdziwych rzemieślników. Gary Oldman, Guy Pearce, Mia Wasikowska, Shia LeBeouf czy Tom Hardy. A do tego obraz kręci John Hillcoat, twórca „Drogi”. Najlepsze jest w tym wszystkim to, że zwiastun zapowiada naprawdę solidne, równe i klimatyczne (będę to powtarzał) kino.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DXq2xzSzphE[/youtube]

Published inFilmy & Seriale