Skip to content

Volvo wchodzi na wyższy poziom

Pamiętacie jak Van Damme jechał na dwóch ciężarówkach? Wydawałoby się, że Volvo nie wymyśli nic lepszego. A jednak, przedstawiciele firmy już za dwa dni opublikują kolejny „Live Test”. Tym razem ciężarówka budowlana ma zostać poddana… tajemniczemu, ale też podobno najtrudniejszemu testowi.

Nowy film Volvo Trucks z cyklu „Live Test” (‘Test na żywo’) wystawia budowlane Volvo FMX na najcięższą próbę. Volvo Trucks przyznaje, że to najbardziej niebezpieczna próba w całej historii filmów z cyklu „Live Test”.

W ostatnim roku wprowadziliśmy w Volvo FMX szereg nowych funkcji, dzięki którym pojazd ten stał się jeszcze bardziej bezkonkurencyjny pod względem wytrzymałości i własności trakcyjnych. Aby unaocznić wszystkim, ile rzeczywiście pojazd ten może wytrzymać, poddaliśmy go najbardziej wymagającemu testowi, jaki tylko mogliśmy sobie wyobrazić – mówi Ingela Nordenhav, dyrektor ds. globalnego marketingu i komunikacji w Volvo Trucks.

Nowy test będzie można oglądać na kanale Volvo Trucks na portalu YouTube począwszy od 3 grudnia.

Ideą „Live Test” jest prezentowanie cech samochodów ciężarowych Volvo poprzez poddawanie je spektakularnym próbom. Filmy z cyklu „Live Test” odnotowały ponad 100 milionów wyświetleń na portalu YouTube i zostały polecone w Internecie 8 milionów razy.

Czego może dotyczyć test? Ja stawiam, że przetestują go dzieci, czyli podobno najlepsi i najgorsi testerzy zarazem. Jak? Na to czekam, ale czuje viral!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=WL92Ob2Wh7s[/youtube]

Published inWSPÓŁPRACE