Skip to content

Projekty

Jestem osobą, która lubi się angażować i pomagać innym. Lubię też tworzyć. Wiele osób pyta mnie, czym się zajmuje. Najprostsza odpowiedź to oczywiście – marketing. Ale pomagam marketingowo (i nie tylko), w kilku projektach. Czas zebrać te różne inicjatywy w jednym miejscu.

To nie jest zamknięta lista – niektóre z nich funkcjonują w tej chwili jedynie „sezonowo”, niektóre są w trakcie tworzenia i nie wiadomo, jak się rozwiną, jeszcze inne dopiero na tej liście się znajdą.

Kulinarny Olsztyn – skoro i tak sporo czasu spędzam w kawiarniach i knajpach, to czemu by nie zbierać o tym informacji w jednym miejscu. Tak powstał projekt KO, który coraz fajniej sobie radzi :). Projekt na WWW i FB.

Płock Żyje – zainspirowany olsztyńskim projektem o podobnej nazwie (Olsztyn Żyje), postanowiłem zrobić coś w moim rodzinnym mieście. Projekt robiony dla funu, testowania różnych rozwiązań, ale też rozwoju mojego młodszego brata (gimbusa) w kierunku marketingowym i e-biznesowym.

*** Zaszłe ***

Spotie.me – rzecz, nad którą pracujemy z naprawdę fajnym zespołem od kilku miesięcy. Chcemy usprawnić proces szukania zespołu do startupu.

Olsztynstreetart.pl – baza wszystkich street artów z Olsztyna

OLCAMP

Inne – mniejsze spotkania, bardzo lokalne, bardzo dla radochy znajomych i nie tylko – Mikołajki, Online2Offline. Kiedy, co? Będę dawać znać.