Skip to content

Projekty

Jestem osobą, która lubi się angażować i pomagać innym. Lubię też tworzyć. Wiele osób pyta mnie, czym się zajmuje. Najprostsza odpowiedź to oczywiście – marketing. Ale pomagam marketingowo (i nie tylko), w kilku projektach. Czas zebrać te różne inicjatywy w jednym miejscu.

To nie jest zamknięta lista – niektóre z nich funkcjonują w tej chwili jedynie „sezonowo”, niektóre są w trakcie tworzenia i nie wiadomo, jak się rozwiną, jeszcze inne dopiero na tej liście się znajdą.

NETLORDS – stale i niezmiennie, od dwóch lat działam w agencji marketingowej Netlords. W skrócie: prowadzę działania marketingowe dla fajnych marek

Płock Żyje – zainspirowany olsztyńskim projektem o podobnej nazwie (Olsztyn Żyje), postanowiłem zrobić coś w moim rodzinnym mieście. Projekt robiony dla funu, testowania różnych rozwiązań, ale też rozwoju mojego młodszego brata (gimbusa) w kierunku marketingowym i e-biznesowym.

Spotie.me – rzecz, nad którą pracujemy z naprawdę fajnym zespołem od kilku miesięcy. Chcemy usprawnić proces szukania zespołu do startupu.

Olsztynstreetart.pl – baza wszystkich street artów z Olsztyna

OLCAMP – choć ostatnio robiliśmy mniej spotkań, to nie znaczy, że nic się nie dzieje. Paweł wrócił z formatem Showcase, niedługo wpadną kolejne wydarzenia, a niedługo zaczniemy pewnie myśleć o trzecim już Startup Weekendzie w Olsztynie

Inne – mniejsze spotkania, bardzo lokalne, bardzo dla radochy znajomych i nie tylko – Mikołajki, Online2Offline. Kiedy, co? Będę dawać znać.