Skip to content

Najlepsze… wieczory kawalerskie! Pomysły i propozycje!

Wieczory kawalerskie
Wieczory kawalerskie

Przede mną ślub. A jeśli ślub to jeszcze kawalarski. Dlatego robiąc research tego, co mnie czeka zobaczyłem filmowe wieczory kawalerskie. Oto najlepsze z nich!

Wieczory kawalerskie w filmach

Polowanie na drużbów

Tak naprawdę widziałem ten film dopiero kilka dni temu. Młody gość nie ma za dużo przyjaciół, więc zatrudnia drużbów. Okazuje się jednak, że mogą oni stać się dla niego bardzo ważni. Bardzo fajna, wesoła komedia ślubna. I z mega wieczorem kawalerskim – szalonym, tak jak to popularne w amerykańskim kinie. Mamy więc imprezę przy basenie, na której dzieje się wszystko. Włącznie z zabawą z… psem.

Kac Vegas

Młoda seria, ale już kultowa. Jak może się skończyć wieczór kawalerski? W najgorszym przypadku właśnie tak jak w tych filmach. Albo ktoś zaginie, albo ktoś skończy bez zęba lub z tatuażem na twarzy. „Kac Vegas” pokazuje, że może być… grubo!

Last Vegas

Znowu Vegas, znowu zgrana ekipa, ale tym razem staruszkowie. I też pokazują, że zaszaleć można niezależnie od wieku. A tu klasycznie – znowu impreza nad wielkim basenem, mnóstwo kobiet i szaleństwa.

Wieczór Kawalerski

Film z 1984 roku z Tomem Hanksem w roli głównej. I tekst… Wieczór Kawalerski – męska tradycja, o której kobieta nie powinna wiedzieć. Albo cytat „zrobimy wieczór kawalerski z alkoholem, dziewczynami i bronią”.

A Guy Thing

Stara, dobra, amerykańska komedia. Gość bierze ślub, ma „a guy thing” i rano budzi się z inną dziewczyną. Gorzej jest tylko wtedy, gdy okazuje się, że to kuzynka panny młodej. Trochę szaleństwa, ale w luźniejszym stylu :)

Very Bad Things

Film klasyka wieczorów kawalerskich. – Chce wiedzieć, co się stało w Vegas? – Nic. – Nic. – Nic. Piękne! :)

Sideways

Trochę inny film, bo bardziej ukazujący relacje, aniżeli szaleństwo. Polecam!

Published inLIFE