Skip to content

Kim jestem?

Wierzę w to, że mamy duży wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Ja chcę ją wypełniać fajnymi projektami. Wierzę też w to, że otaczają nas interesujący ludzie z wieloma pasjami i ciekawymi pomysłami. Staram się, odkrywać takie osoby, miejsca i firmy. Staram się też pomagać. I robić dobre i fajne rzeczy.

***

Zaczynałem w redakcji miejskiej „Gazety Olsztyńskiej”. Przez blisko dwa lata zajmowałem się pisaniem tekstów o mieszkańcach Olsztyna i wydarzeniach dziejących się w stolicy Warmii i Mazur. Kolejne dwa lata spędziłem w redakcji internetowej, gdzie byłem wydawcą serwisu informacyjnego, a także redaktorem odpowiedzialnym za serwis kultura.wm.pl. Nasze serwisy osiągnęły w tym czasie ponad milion unikalnych użytkowników miesięcznie.

Od kilkunastu lat bloguje – na początku głównie o kulturze, ale stopniowo, wraz z zdobywaniem nowych doświadczeń – także o e-biznesie i marketingu.

Od 2014 roku zajmuje się marketingiem internetowym w agencji NETLORDS. Prowadziłem działania dla Browaru Kormoran, Galerii Warmińskiej czy kampanii Mazury Cud Natury.

Wspieram także inne inicjatywy – jak olsztynstreetart.pl – serwis zbierający wszystkie dzieła street artowe w Olsztynie, projekt Płock Żyje – nieformalną społeczność mieszkańców Płocka. Co-founder i osoba zajmująca się marketingiem w Spotie.me.

Prelegent i szkoleniowiec. Organizator olsztyńskich spotkań barcampowych – OLCAMP. Pomysłodawca luźnych spotkań Online2Offline i współorganizator olsztyńskich edycji Startup Weekendu.

***

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz: mrc.wojcik@gmail.com

Znajdziesz mnie tu: Facebook | Twitter | Instagram | Linkedin

***

Projekty, które wspierałem lub realizuje:

  • Kulinarny Olsztyn – kulinarne spojrzenie na Olsztyn
  • dev.mrcwojcik.pl – blog programistyczny
  • Płock Żyje – lokalna społeczność mieszkańców Płocka