Skip to content

Spotie.me na Huge Thing.vc. A do tego Brain Embassy!

Grudzień pod znakiem intensywnego rozwoju. Szczególnie jeżeli chodzi o Spotie.me, z którym działamy w programie akceleracyjnym Huge Thing. 14 grudnia będzie Demo Day. A przy okazji, pokażę Wam w jakich warunkach pracowaliśmy – Brain Embassy :)

Spotie.me to narzędzie, które ma ułatwić proces rekrutacji pracowników. Pracownicy będą dostawać odpowiednio dobrane do ich oczekiwań i umiejętności projekty, ale z drugiej strony firmy będą mogły szybciej i łatwiej znajdować pracowników. W listopadzie dostaliśmy się do programu akceleracyjnego Huge Thing. Przez ten czas, moglibyśmy wiele kwestii przemyśleć i przedyskutować z różnymi mentorami – specjalistów od sprzedaży, marketingu, designu czy zarządzania zespołem. 14 grudnia odbędzie się DemoDay. To wydarzenie kończące 3. edycję programu akceleracyjnego HugeThing. Tu wydarzenie. Jak będzie transmisja online – dam znać :)

Program odbywa się w The Brain Embassy. Coworku, biurze. Sam nie wiem, jak dokładnie to nazwać. Jednego jestem pewien – to jedna z najbardziej kreatywnych przestrzeni, w jakiej byłem.

Wyobraź sobie, że Twoje miejsce pracy może być zupełnie inne. (…) Wejdź do przestrzeni przyszłości usytuowanej na 1700 metrach kwadratowych, gdzie znajdziesz 250 miejsc do pracy rozłożonych na niezwykłej przestrzeni, z czego ponad 100 znajduje się w wydzielonych biurach. Na tej ogromnej przestrzeni znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz – robiące wrażenie wnętrza, formalne miejsca spotkań, strefy do nieformalnych i roboczych spotkań, wspólny salon, kuchnię, jadalnię, help desk i wiele więcej. Będziesz zachwycony odkrywając i pracując w Brain Embassy.

Oprócz wymienionych rzeczy, warto zwrócić uwagę na drobne rzeczy – budki telefoniczne, kąciki do cichej pracy, miejsca do nieformalnych spotkań (jak wspomniana w filmie budka na drzewie). To sprawia, że Brain Embassy jest idealnym miejscem do takiej pracy – możemy spokojnie zmienić miejsce, w jakim chcemy pracować, możemy wyjść do wspólnej przestrzeni, żeby pogadać z totalnie obcymi ludźmi czy po prostu popracować na wygodnych kanapach. Cała ta przestrzeń, daje kopa kreatywności i przede wszystkim możliwości do twórczej pracy.

Jak to określić – aż chce się pracować.

Published inARCHIVEmyProjects