Skip to content

Gdzie oglądać Mundial? (+ konkurs!)

Oglądacie mecze Mistrzostw Świata w Brazylii? Ja kiedyś bardzo lubiłem oglądać wszelkie takie imprezy. Przez jakiś czas bawiłem się nawet w sprawozdawcę i mój „komentarz” do meczu zapisywałem na kartkach. Nie miałem wtedy bloga, a szkoda bo może razem ze Szpakiem komentowałbym w Brazylii jakiś mecz.

Piszę, bo mam do Was pytanie :). Gdzie i jak lubicie oglądać mecze?

Pub

Mam pewien problem z pubami – zawsze, gdy są transmisje fajnych meczów, to ciężko znaleźć spontanicznie miejsce w pubie. Jeżeli już uda się zaklepać miejsce, to i tak jest ciasno. To wpływa na przyjemność oglądania swojej drużyny.
Chociaż są też tego fajne smaczki, takie jak, gdy w jednym pubie tuż obok siebie siedzą kibice dwóch różnych drużyn. Wtedy przy golu lub spornej sytuacji pojawiają się problemy, nierzadko zmieniające się w regularną bitwę na słowa (na szczęście tylko takiej byłem świadkiem).

Na powietrzu

Nigdy tak nie oglądałem meczu, ale zawsze zazdrościłem sąsiadom, że potrafią się zorganizować i to zrobić. Kilka przedłużaczy, duża plazma na podwórko, kilka krzeseł (lub kanapa!) i przenośna lodówka, w której schowane są zimne napoje. Fajny klimacik do oglądania meczów. Chciałbym zorganizować kiedyś takie seanse sąsiedzkie filmów czy koncertów. Byłoby fajnie :)

W domu

To chyba najlepsze rozwiązanie. Trzeba tylko znaleźć kolegę z mieszkaniem, które pomieści od kilku do kilkunastu osób i ma całkiem duży telewizor. Najlepiej, jakby miał jeszcze konsolę, żeby w przerwie lub przed/po zagrać turniej w Fifę.
Do tego zimne napoje i jedzenie. Ja tak spędziłem jeden z ostatnich wieczorów. Kilku znajomych, konsola, duży telewizor i jedzonko. Poprzez portal pyszne.pl zamówiliśmy w jednej z olsztyńskich knajp trochę jedzenia. Zapłaciliśmy online i w ciągu kilkudziesięciu minut wpadł kurier z jedzeniem. Fajne i bardzo szybkie rozwiązanie z zamawianiem jedzenia na dowóz. Nie trzeba tracić czasu na telefon czy martwienie się o drobne dla dostawcy. Inna fajna rzecz, którą na pewno docenicie, to informacja o szacowanym czasie dostawy jedzenia :).
mundial

I teraz coś dla Was!

Mam dla Was trzy kupony po 50 złotych do wykorzystania w pyszne.pl. Wystarczy, że mailowo odpowiecie mi na dwa pytania:
1. Gdzie i jak lubicie oglądać mecze?
2. Co najchętniej zamówiłbyś na pyszne.pl w trakcie oglądania meczu?
Odpowiedzi możecie wpisywać w komentarzach pod tą notką. Czekam na nie do czwartku do godziny 21:59 :). Idealnie, żeby w weekend lub na finałach spotkać się ze znajomymi i wszamać coś dobrego. Wykażcie się kreatywnością – nagradzam najfajniejsze, najciekawsze odpowiedzi :)

***

Dzięki za wszystkie wypowiedzi :). Nie ukrywam, że naprawdę było trudno wybrać zwycięzców. Trzy kupony do wykorzystania w pyszne.pl zdobyli: Marek, emilozo i Ilona. Kupony wyślę Wam na e-maile, które wprowadziliście przy dodawaniu wpisów.
Ale, ale… Aleksandra, Patrycja i Kolorowanka nie zostaną z niczym. Za ciekawe odpowiedzi chcę Was nagrodzić małymi prezentami – odezwijcie się do mnie mailowo – marcin@mrcwojcik.pl :).
Wpis jest efektem smacznej współpracy z pyszne.pl.
marcin wojcik copy
Published inWSPÓŁPRACE