Skip to content

BookFest i blogerzy. Gotowanie, szycie i szukanie książek

Dziś drugi dzień BookFest i kolejne szukanie książek :). Bardziej zwariowane – mam taką nadzieję :). Poza tym dziś sporo robią blogerzy!

O co chodzi?

Chowanie książek to akcja, którą organizowałem we wrześniu ubiegłego roku. Chyba się udała – zresztą zobaczcie sami, jak bawiły się Wiktoria i Ula. Tym razem napisała do mnie Veranika z Książnicy z propozycją kolejnego szukania. Tym razem w ramach BookFest – festiwalu organizowanego przez Książnicę Polską. Długo się nie zastanawiałem i zacząłem myśleć nad miejscówkami. Przy okazji zostałem partnerem BookFestu :).

A w ogóle musicie wiedzieć, że pomysłodawcą całej akcji jest Rafał z CzytamRecenzuje.pl, który jako pierwszy chował książki z Warszawie.

Jak można znaleźć książki?

Wystarczy będzie wybrać się na spacer i rozszyfrować zagadki, które znajdują się we wcześniej przygotowanych wierszykach :). Wskazówki będę podawał na FB i w odpowiednim wątku na blogu o wyznaczonych godzinach przez trzy dni – środę, czwartek, piątek.

Wskazówki pojawią się też na Instagramie ;). Sprawdzajcie ;).

Dzisiaj będzie jednak wyjątkowa akcja ;)

Wskazówka nr 1

Trzy życzenia spełnia rybka mała

Choć nikomu jeszcze książki nie dała

W okolicy jednak niespodzianka czeka

Nowa książka tam na was czeka

W tym zadaniu przyda wam się wskazówka zdjęciowa, którą zaraz wrzucę na Instagram :) 

Wskazówka nr 2 i 3

W żółtej bluzie po Książnicy biega

Bloger i wasz dobry kolega

Po 17 łapcie człowieka

Gadżetów moc czeka

 

// Mam trochę giftów dla was. Łapcie mnie w okolicach 17 – przybijajcie piony :). Uwaga! Mam ograniczoną ilość prezentów :). Wpadnijcie przy okazji na szycie czytusia i gotowanie z Nataszą Sajkofanką Smaku :)

 

Daj znać

Jeżeli uda Ci się znaleźć książkę, to daj znać, żeby inni czytelnicy o tym wiedzieli. Byłoby mi fajnie, gdybyś wysłał zdjęcie z książką i napisał, jak Ci się podoba zabawa :). Czekam też na Twoje sugestie, co chciałbyś, żebyśmy zrobili w Olsztynie :).

 

Zdjęcie: olarte.ollie

marcin wojcik copy

Published inWSPÓŁPRACE