Skip to content

29 urodziny. Co u mnie?

Cześć! Zaczynam pisać ten tekst o 6 rano. Jutro będę obchodził 29 urodziny. Do tego kończy się miesiąc, więc czas na małe podsumowanie i plany na listopad. A działo się naprawdę dużo.

Zmiana pracy

Przede wszystkim… zmieniłem pracę. Skończyłem pracę w agencji marketingowej, pożegnałem się z klientami i… byłem bezrobotny. Na szczęście ten status trwał tylko chwilę i od kilku dni pracuje już w nowym miejscu. Gdzie? INFEO. Czym się zajmuje? Promocją, czyli branży nie zmieniam. Różnica jest taka, że nie pracuje dla kilku klientów naraz, ale jestem teraz po stronie klienta – przy samym produkcie.

Zmiana pracy wiązała się też ze zmianą nawyków. Wcześniej miałem nienormowany czas pracy. Często działałem w domu, przesiadywałem w kawiarniach. Teraz wróciłem do pracy w ustalonych godzinach, w biurze, z ludźmi. To wiąże się z drobnymi rzeczami – przygotowaniem obiadu, przystosowaniem psa do takiego trybu i tego, że wieczorem mam czas dla siebie.

Jest jeszcze kilka rzeczy, które muszę dopiąć, ale wszystko po kolei.

CodersLab

W listopadzie rusza kurs programowania w CodersLab, na który się zapisałem. Zaczynam teraz przygotowania – postawienie Linuxa, całego softu i… wstępną naukę. Całość będę pokazywał na fanpage’u Projekt Programista. Szykuje się mega dużo pracy.

29 lat

No i dziś urodziny :)

Published inmyself